Ana Sayfa
Çatı Merdiveni

Fakro LmL Lux Metal Çatı Merdivenleri

Bir bina içerisinde çatı katına çıkmak için kullanılan merdivenin kalitesi çok önemlidir. Her yaştan bireyin güvenli bir biçimde hiçbir zorluk çekmeden çatı katına ulaşmasını sağlamak merdivenin işlevidir. Çatı katına inip çıkarken zorluklar ile karşılaşan kişiler için ortaya çıkarılan bu ürün çok kullanışlıdır...Devamını Oku...
Çatı Merdiveni

Fakro Lmk Metal Çatı Merdivenleri

Çatı katı olan bireyler şanslı olarak görülmelerine rağmen bu ek binanın insana bazı zorluklar çıkardığı da çok açıktır. Özellikle ulaşım konusu çok keyifli olan bu ek daireyi bir kabusa dönüştürebilir. Bu durumların yaşanmaması için kaliteli bir yapı malzemesinden imal edilmiş merdivenleri kullanmak gerekmektedir.... Devamını Oku...
Çatı Merdiveni

Fakro Lwk Komfort Ahşap Çatı Merdiveni

İki katlı dairelerde ayrıca bir çatı katına sahip olmak her yönden rahatlatıcı bir unsurdur. Gereksiz olan eşyalar çatı katına kaldırılabilir veya mevsim değişikliklerinde kullanılmayan kıyafetler çatı katların yerleştirilebilir... Devamını Oku...

FAKRO STANDART ÇATI PENCERELERİ

Çatı Merdiveni

Fakro standart çatı pencereleri ;çatı pencerelerinin en temelidir. Bunlar odaya temiz hava ve ışığın girmesini sağlar. Bu pencereler yanlızca merkezi fakro methodu ile açılır ve 180 derece çevrilebilir.
Daha Fazlasını Gör...

 

FAKRO ÇİFT AÇILIMLI PENCERELERİ

Çatı Merdiveni

Fakro Çift Açılım Pivot Pencereler,;Pencere kanadında iki yönlü bağımsız açma mekanizması vardır, dışa doğru ve pivot açılma.!

Daha Fazlasını Gör...

 

FAKRO DUMAN TAHLİYE PENCERELERİ

Çatı Merdiveni

Fakro Duman Tahliye Havalandırma Çatı penceresi;Yangın Esnasında ve Doğal Gaz kaçığı Sırasında, Otomatik Açılım Sistemi İle Ünlü Olan Duman Tahliye Çatı Penceresi, Çatı katlarında ve merdiven başlarında Tercih Edilir. 
Daha Fazlasını Gör...

MOTORLU ÇATI MERDİVENİ

Çatı merdiveni seçenekleri arasından özelliklerine göre evinize en uygun hangisi ise seçiminizi o yönde kullanmanız gerekmektedir. Çatı merdiveni seçerken önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir.. devamı..

 Teleskopik Çatı Merdivenicatimerdiveni

 

Bazı evlerde çatı katı büyük bir yapıya sahipken bazı binalarda sadece kiler olarak veya eşya saklama maksadı ile kullanılabilecek kadar küçük bir yapıya sahiptir. Çatı katınız dar bir alanı kaplıyorsa çatı katı merdiveninizi çok dikkatli bir biçimde seçmeniz gerekmektedir.Alandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan merdiven cinslerini seçmek sizin için çok daha avantajlı olacaktır.

Daha Fazlasını Gör...

FAKRO ÇATI ÇIKIŞ KAPAĞI

Çatı Merdiveni

Fakro Çıkış Kapağı; Çatıya Erişim kapağı Olarak Bilinen Çatı Erişim Penceresi Ürün Satış ve uygulama Aytürk Group'tur. Polikarbonat ve camdan yapılmış yarım daire kubbe, 180 ile dışa açılır ve çatı yanı sıra iyi bir aydınlatma için tercih edilbilir.

Daha Fazlasını Gör...

OPTİSTEP AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Optistep çatı merdiveni;Çatı katınıza kolay bir biçimde ulaşmak istiyorsanız fakat ortaya çıkabilecek olan inşaat faaliyetleri ile uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey Optistep ahşap çatı merdiveni satın almak olmalıdır. Hiçbir montaj işlemine gerek kalmadan kendi başınıza halledebileceğiniz bir yapıya sahip olan bu merdiven türünün kullanım alanı her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir..

Çatı Merdiveni

Daha Fazlasını Gör...