FAKRO ÇATI PENCERESİ AKSESUARLARI

Fakro Çatı Penceresi Aksesuarları; Çatı katında yaşıyor ve evinizi daha kullanışlı bir hale getirmek için çatı pencereleri kullanıyor iseniz bu malzemeler ile yaşamınızı çok daha fazla kolaylaştırabilirsiniz.

  • Teleskopik Çubuk: bu çubuk sayesinde ulaşması zor olan çatı pencerenizi kolay bir şekilde açabilir ya da kapayabilirsiniz.
  • Eğer pencerenizi uzaktan kumanda ile yönetmek istiyor iseniz bunun için pencereyi açmaya ve kapamaya yetecek bir enerji sağlamak şarttır. Motorlar sayesinde sizde pencerelerini uzaktan yönetebiliyorsunuz.
  • Eğer evinizde küçük çocuğunuz var ise ya da hırsızdan korunmak istiyor iseniz pencerenize kilit sistemi taktırabilirsiniz. Pencere kilidi sayesinde pencerelerin olası ani açılma durumları engelleniyor. Bu ziller pencere çerçevelerinin alt kısmına monte ediliyor. Eğer bu kilidi aktif eder iseniz hiçbir şekilde canım açılmaması sağlanmış olur.
  • Kablosuz tek kanallı kumandalar sayesinde otomatik olan 231 sistemi yönlendirebilirsiniz. Panjur sisteminden pencerelere kadar pek çok sistemi bu panelden yönetebilirsiniz. Ama aynı anda yapabileceğiniz işlem sayısı yalnızca birdir.
  • Elektro çatı pencerelerinizi, dış panjurlarınızı, motorları tek kanallı uzaktan kumanda sayesinde kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Manyetik tutucu ile her aleti yönetebilen bu kumanda sayesinde en fazla 15 alıcıyı aynı anda yönetebilirsiniz.

ZRD yağmur modülleri ya da ZWD rüzgar modülleri sayesinde uyumlu olan mekanizmalı pencerelerinizin kolaylık ile kapanmasında büyük rol oynar. Bu sensörler sayesinde rüzgarın çıkma ya da yağmurun yağma sırasında pencereleriniz otomatik olarak kendiliğinden kapanır.

 

Garip yerlerden yüklenen işletim pencereler için, Fakro pratik ve seful kontrol çubuk sağlayabilir. Bu erişilemez pencere açma ve kapama kolay hale getirir, ve iç silindir ve jaluziler çalıştırmak için kullanılabilir. Harici bir tente panjur çalıştırmak için bir çubuk bulunmaktadır. 

ZST Teleskopik Çubuk

ZST Teleskopik Çubuk kullanım dışı ulaşmak pozisyonlarda windows ABY, ARS storlar ve AJP jaluziler çalışmasını sağlar.Ayrıca pencerelerin Kolay açma ve kapama sağlar.

Standart çubuk uzunluğu 134, 162, 190 ve 218 cm kadar uzatılabilir 119 cm olduğunu. Kullanılarak ZSP uzantı, bu 246, 274, 302 ve 330 cm daha fazla çubuk uzatmak mümkündür.

İşletim Tente Körler ZSZ Çubuk

ZSZ Rod out-of-reach pozisyonuna windows AMZ gibi tente perdeler işletim için plastik bir kanca ile bir alüminyum çubuk (kesiti dairesel) 'dir. Standart çubuk uzunluğu 150 cm'dir.

Not: AMZ tente kör bir 80 cm'lik çubuk paketi içinde verilir.

Pencere Kilidi ZBL

Bizim çekici beyaz ZBL pencere kilidi pencerenin kazara açılmasını önler. Bu pencerenin alt kısmında monte edilir. Cıvata basıp tuşu çevirerek zaman, pencere kilitleri ve imkansız açmak için yapar.Pencere kilidi çatı penceresi her türü ve boyutu ile monte edilebilir.

Motorlar

Küçük boyutları ve kolay montaj sistemi sayesinde, ZC24 ve AC230 zincir motoru Fakro çatı pencereleri faaliyet için idealdir. Iki gerilim sürümleri, tüm pencere boyutlarında çalıştırmaya yeterli bir pencere üzerinde uygulamayın olabilir maksimum kuvvet V. 230 V ve 24 200N ise, mevcut vardır.

Motorlar ZWS12 Motorlar ZW230

ZWK1 kablosuz tek kanallı duvar klavye

ZWK1 tek kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave panjur, uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye aynı anda yalnızca ayrı bir alıcı ya kadar 231 aksesuarları çalışabilir.

 Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC)

boyutlar: 80 x 80 x 35mm

ZWK15 kablosuz çoklu-kanal duvarı klavye

ZWK15 çok kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave sistemi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurlar, ARF Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların uzaktan kontrolü sağlar , ARP Z-Wave panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye ayrıca 15 alıcıları veya grupları içinde 231 aksesuarlarına kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC) boyutlar: 80 x 80 x 35mm

ZWP15 tek kanallı uzaktan kumanda

ZWP15 çok kanallı uzaktan kumanda Z-Wave sistemi ile uyumlu elektrikli cihazlar, örneğin Elektro Z-Wave çatı penceresi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurları, ABY Z uzaktan kontrol edilmesini sağlar -Dalga, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Remonte kontrol duvar için manyetik bir tutucu bulunmaktadır. Uzaktan kontrol grubundaki 231 ayrı ayrı veya en fazla 15 alıcıya kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ila (40 ° C)
  • boyutlar: 170 x 40 x 20mm

ZWG1 kablosuz dokunmatik klavye

Sertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, tek kanal, dokunmatik klavye ZWG1 Z-Wave sistemi ile uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave dış panjurlar , ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç storlar. ZWG1 klavye aynı anda 231 aksesuarlar ayrı ayrı ya kadar sadece bir aksesuar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 80 x 80 x 10mm

ZWG3 kablosuz dokunmatik klavye

Sertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, çok kanallı dokunmatik klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave pencere, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların kontrol edilmesini sağlar, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. SWG3 klavye grupta 231 aksesuarlar için ayrı ayrı ya da en fazla üç aksesuarları kadar çalışabilir. 

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C)

ZWPTV uzaktan kumanda

Modern çok kanallı uzaktan kumanda ZWPTV Z-Wave sistemi ile uyumlu elektrikli cihazların uzaktan kontrolü sağlar, örneğin Elektro Z-Wave çatı penceresi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi.Uzaktan kumanda anda kontrol elektrik aksesuarları (atama isimleri olasılığı) hakkında bilgi veren bir ekran ile de donatılmıştır. Uzaktan kontrol grubundaki 231 ayrı ya kadar 36 alıcıya kadar çalışabilir. Dahası, çeşitli kızıl ötesi RTV cihazların işletim imkanı sağlar.

 Teknik parametreleri:

3x1.5, AAA pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C)  boyutlar: 200 x 60 x 25mm

Adaptif modülü ZWMA

Uyarlamalı modül ZWMA ayrı bir kontrol sistemi ile Z-Wave modül, örneğin, Electro Z-Wave pencere ya da ARZ panjurlar ile donatılmış FAKRO elektrikli cihazların uzaktan kumanda edebilir.

Farklı harici cihazların, örneğin termostat, zamanlayıcılar, EIB sistemi, vb potentionless sinyaller bağlanabilir dijital girişler modülü aynı anda ya da bir olmak üzere dört grupta 231 cihaza kadar kontrol edebilirsiniz - modül dört çift (açık kapanış) içermektedir maksimum.

Teknik parametreleri:

  Güç kaynağı: 230VAC Çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) yapmak (40 ° C) Boyutlar: 120 x 80 x 45 mm

ZWMP hava modülü

ZRD yağmur veya ZWD rüzgar sensörleri: Bu modül mümkün otomatik olarak cihaza bağlı sensörler tarafından sinyallidir hava koşullarında değişiklik durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu pencereleri kapatmak için yapar. ZRD yağmur sensörü ve / veya ZWD rüzgar sensörü ayrı olarak satın alınmalıdır. Bir modül gruplarında 231 alıcıya kadar kontrol sağlar.

 Teknik parametreleri:

Güç kaynağı: 230V AC çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 160 x 120 x 70mm

ZWD rüzgar gücü sensörü

Dedektörü, ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde, rüzgar güçlü sağnakları durumlarında otomatik kapanma imkanı verir Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Sensör doğrudan değişken hava koşullarına maruz çatı açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır. Sensör tarafından pencere kapatma prosedürü tetikleyen rüzgar hızı 40 km / s veya daha yüksektir.

Teknik parametreleri:

boyutlar: 80x85mm

güç kablosu: 2x0.25mm2 (paket 5m)

ZRD yağmur sensörü

ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde dedektör otomatik kapatma imkanı verir yağış durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Bu sensör duman havalandırma sistemlerindeki uygulaması da bulur. Sensöründen gelen sinyal dumanın havalandırma penceresi havalandırma için açılan sadece dikkate alınır. Acil açılması durumunda, yağmur sensörü sinyal ihmal edilir. Sensörü sayesinde çalışmalarını sis, çiy gibi gibi parazitlerden etkilenmez olduğu kadar ısıtılır. Sensör doğrudan hava koşullarına maruz kalan çatının açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır.

Teknik parametreleri:  Güç kaynağı: 8-32V DC boyutlar: 55x50x13mm güç kablosu: 3x0.25mm2 (paket 5m)

 

Fakro Çatı Penceresi Aksesuarları ile Daha Kolay Bir Yaşam

Devir teknoloji devri olduğu zaman teknolojik aletlerden yararlanmak da farz oluyor. Dolayısı ile sizde çatı pencere sistemlerinden birini kullanıyor iseniz o zaman Fakro Çatı Penceresi Aksesuarları sizinde işinizi görecektir. Bu aksesuarlar sayesinde hem yaşam standardınızı geliştirebilir hem de keyfinize bakabilirsiniz. Aynı zamanda da kişisel güvenlik için de bu ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir. Bu Fakro Çatı Penceresi Aksesuarları seçer iken kaliteli ve uzun süre hizmet garantili olduğunu kontrol etmelisiniz. Bu neden ile de bizi tercih etmek size avantaj sağlayacaktır. 

 

ÖLÇÜLERİMİZ

Tavan Arasındaki Boşluk Ölçüleri
FAKRO KASA ÖLÇÜLERİ
Katlanabilir Merdivenler
Lwk Ahşap Katlanır Çatı MerdiveniAytürkmimarlik

YÜKSEKLİK : 2.80cm (Zemin ile tavan)

Tavan Arasındaki Boşluk Ölçüleri
55cm x 111cm
60cm x 94cm
70cm x 94cm
60cm x 100cm
70cm x 100cm
60cm x 111cm
70cm x 110cm
60cm x 120cm
70cm x 120cm
60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140cm
86cm x 130cm ( Lwf )

YÜKSEKLİK : 3,05cm (Zemin ile tavan)

60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140cm
86cm x 130cm

Lmk Eko Metal Katlanır Merdiveni
YÜKSEKLİK : 2.80cm (Zemin ile tavan)

60cm x 120cm
70cm x 120cm
60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140cm

YÜKSEKLİK 3.05cm (Zemin ile tavan)

60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140 cm

LmL Lux Metal Katlanır Merdiveni
YÜKSEKLİK 2.80 cm (Zemin ile Tavan )

60cm x 120cm
60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140cm

YÜKSEKLİK : 3.05 cm (Zemin ile Tavan )

60cm x 130cm
70cm x 130cm
70cm x 140 cm